O mně

Vítejte na mé webové stránce, kde najdete kompletní nabídku v oblasti rámování a paspartování obrazů a s tím spojené další aktivity, které Vím nabízíme.

Trocha historie a dál jen tak krátce. Nikoho příliš nezdržím a následně si přečtěte veškeré nutné informace o nabídce, cenách a dalších nezbytnostech. Paspartování a rámováno obrazů se věnuji více než 25 let. Již za doby totalitní jsem si takto přivydělával k platu, a také jsem potřeboval adjustovat své grafické listy, fotky, plakáty, kresby a malůvky mých dětí, což byl vlastně původní záměr, a ten po revoluci přerostl v podnikatelskou činnost. Zájem zákazníků byl obrovský a touha mnoha známých výtvarníků prezentovat svá díla nebrala konce. Svou kvalitní prací jsem oslovil řadu významných umělců z celé republiky; Adolf Born, Albín Brunovský, Oldřich Kulhánek, Pavel Hlavatý, Helena Zmatlíková, Josef Pajas a další. Paspartovaná díla putovala po celé Evropě.

V Brně působím 15 let a svou dílnu provozuji na ulici Štefánikova 36 v Králově Poli (na konci dvorního traktu). Přímo naproti tramajové zastávky č. 1 a 6 Šumavská. Paspartujeme a rámujeme obrazy, grafické listy, fotografie, dětské malůvky, výšivky a textil, plakáty, lepíme fotografie, fotoplátna, abord desky (5 mm), prostě vše, co nemá větší plastickou výšku. Práce mohou být hotovy během několika dní, při vyhotovení zakázky do druhého dne nepočítám žádnou expresní přirážku. Pouze na rámování potřebuji více času, zhruba týden.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.